Sezóna 2024

Možnosti spolupráce

Řez a trénink

Pusťme se do toho společně.

Hodinový sadař

Sem tam se nějaký termín uvolní. Nic neslibuji, ale i novým zákazníkům se pokusím vyjít vstříc.

Pokud patříte mezi mé dlouhodobé zákazníky, pošlete mi SMSku, ostatní vyplňte formulář rezervace návštěvy.

Kurzy

Vzhledem k velkému zájmu o mé vzdělávací aktivity jsem připravil pro sezónu 2024 sadu kurzů a to jak on-line video kurzů tak i praktických setkání přímo v sadaech a alejích, kde se můžeme setkat osobně a ve kde se mě můžete ptát na všechno, co Vás zajímá.

VIP zahrada

Jarní řez, dva letní řezy, podzimní řez. Čtyři návštěvy po 90 minutách. Nejlepší termíny vzhledem k druhové skladbě zahrady. Whatsapp konzultace, poradenství ve výživě stromů, eko-poradenství. 

22.000,- Kč / sezónu + cestovní náklady

Projekční činnost

V případě zájmu o projekční služby mi prosím rovnou zavolejte:
734 490 779

Treláže, špalíry, palmety

Na Váš betonový plot navrhnu a založím prostorově nenáročný mikro-sad v přísných tvarech na nerezové treláži. Vše potřebné o řezu přísných tvarů Vás naučím nebo navážeme dlouhodobou spolupráci. 

Resistentní mikro-vinice

Navrhnu Vám a postavím  konstrukci vinohradu a založím Vám mikro-vinici z rezistentních odrůd. Vše potřebné o řezu vinné révy Vás naučím nebo navážeme dlouhodobou spolupráci.

Řez ořešáků, statných třešní a dalších vysokokmenů

Najal jsem partu profesionálních lezců a vycvičil je na ovocné stromy a ořešáky. Můžeme se tedy konečně pustit i do statných stromů.

V některých případech, zejména u vysokokmenných jabloní ani lezec nepomůže a je potřeba zajistit plošinu nebo těžkou techniku. I to zvládneme.

Rizikový prořez a kácení jiných stromů než ovocných jsou také nyní možné, ale pošlu Vám na to svou partu. Já se věnuji pouze ovocňákům a ořešákům.

V případě zájmu o snížení či kácení vysokokmenů mi zavolejte na 734 490 779

Ať už jste si vybrali nebo nevybrali ...

Znáte už zřejmě můj vztah ke stromům, k pěstování bez chemie a k samozásobení kvalitními potravinami. Pojďte do toho se mnou - alespoň na úrovni kurzu.