Zvu Vás na

BEZPLATNÉ ON-LINE SEMINÁŘE 

Péče o ovocné stromy a keře

27. září od 21.00 proběhne on-line seminář

Podzimní péče o švestku: posklizňový řez, přihnojení, příprava na zimu. 

Zvu Vás na on-line seminář, ve kterém si budeme povídat o podzimní péči o švestky. Něco je dobré stříhnout ještě teď po sklizni a něco už je lepší nechat na jaro. Můžete švestkám pomoci lépe zvládnout zimu. Pěstuji ovocné stromy 100% bez chemie a tomu musím přizpůsobit řez, výživu a celkovou péči o strom. Chcete vědět jak na to? Připojte se na seminář a užijte si to spolu s ostatními.

Přihlaste svou švestku na seminář a řekneme si k ní co jak teď a co a jak na jaře. Během semináře stihnu 10 stromů a ještě je možnost Vás strom přihlásit.

⬇️ Registrační formulář na seminář naleznete níže na této stránce ⬇️

4.října od 21.00 proběhne on-line seminář

Na co si dát pozor při nákupu a výsadbě ovocných stromků 

Co v této fázi pokazíte už nikdy nenapravíte. 

Ve školce najdete i zdravé a odolné stromy. Když tedy víte, co hledat a na co si dát pozor. Naučím Vás co si zjistit předem a co si ohlídat při nákupu, abyste si domů přinesli strom, který bude vitální a nebudou ho trápit choroby

Druhým tématem semináře bude příprava stromu a místa pro výsadbu. Není to jen tak, pokud chcete silný a zdravý strom, ale stačí znát pár základních pravidel a nepokazit si to hned na samém začátku - při výsadbě.

⬇️ Registrační formulář na seminář naleznete níže na této stránce ⬇️

Registrace na semináře

Vyplňte formulář a večer Vám pošlu e-mailem informace k Vámi zvolenému semináři

Seminář, který proběhl 7.9. 

Co se dá v září ještě stihnout a co už radši nechat na jaro?

Potěšila mě hojná účast, děkuji. 70 posluchačů po první hodině a 50 po druhé hodině. A 20 lidí až konce - do půlnoci.

Pokud chcete pěstovat ovoce 100% bez chemie a přitom mít stromy zdravé a odolné a schopné regenerovat, musíte zejména vědět, které už na podzim neřezat. A na druhou stranu - které stříhnout potřebují. A přesně o tom jsme si 3 hodiny povídali nad fotkami Vašich stromů.


Semináře proběhají v prostředí Zoom

Pokud máte aplikaci Zoom, tak asi víte jak na to. Pokud nemáte, nabídne se Vám po kliknutí na odkaz stažení aplikace, což nepotřebujete. Stačí kliknout na připojit se přes prohlížeč (join via browser) a pak kliknout na připojit audio (join audio) Místnost spustím o 15 minut dříve, ať si to můžete v klidu připravit. E-mailem Vám po registraci přijde odkaz na seminář včetně hesla pro vstup.

Semináře mají své události na mém Facebook - sledujte průběžné aktualizace