KLUB

pro Vás, kteří to myslíte s ovocnými stromy vážně

Vítejte, dámy a pánové

KLUB je určen všem, kteří si z péče o ovocné stromy chtějí udělat svého koníčka, kteří chtějí POROZUMĚT přírodním principům, TVOŘIT umělecká díla a TRÁVIT SMYSLUPLNĚ ČAS o samotě i S RODINOU. 

V KLUBU předávám posluchačům své praktické zkušenosti, znalosti získané na střední a vysoké zemědělské škole i "selské rozumy", které se v naší rodině statkářů dědí už desítky generací.

Poslední recenze mě opravdu potěšila. I já děkuji.

Jsem ráda, že jsem objevila Kurz pro celou rodinu a KLUB. Zatím všude, co jsem se dívala, bylo od každého kousek, a hodně věcí jsem ani nenašla. Ale nikde to nebylo tak pěkně ucelené, jako u Vás. Moc děkuji. ZH

Vstup do KLUBU pro členy

Pokud jste přihlášeni a nevidíte obsah KLUBU, klikněte zde:

Registrace nových členů KLUBU

Prodloužení členství v KLUBU na další měsíc

Uhraďte členský příspěvek 320 korun na účet 2800425743 / 2010 a jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo. Do zprávy můžete připsat Váš e-mail nebo jméno.

Program KLUBU na léto


Letní řez ovocných stromů

Opomíjené, lež nezbytně důležité řezy pro plodnost v příštím roce. V průběhuléta Vás seznámím s letními řezy všech ovocných stromů.

Omlazení starých ovocných stromů

Budeme pokračovat v omlazování zahrady a zaměříme se na starou švestku se střídavou plodností a lámavými větvemi.

Setkání - zahrady Myšlín

V létě se můžeme opět setkat v Zahradách Myšlín, krásném místě, kde se starám o pár stovek ovocných stromů. Hlavním tématem bude letní řez.

Zvyšování imunity stromů a keřů

Představím Vám možnosti ochrany stromu a zvýšení jeho imunity.

Výsadba dětského relaxačního biotopu

Po balkónovém biotopu přijde na řadu venkovní tří-vrstvá výsadba meruňky, rybízu a ovocného podrostu. Stromy, keře i byliny už jsou připravené.

Whatsapp či telefonická poradna

V Každý člen KLUBU má možnost konzultovat své stromy v rámci 20 minutového individuálního on-line setkání.

Šittův řez meruněk a následný řez

Natočím Vám video Šittova řezu a provedu Vás vhodnými termíny řezu. Těšit se můžete i na navazující řez - výběr z jánského obrostu.

Ovocné stromy na balkónech

Budu pokračovat v seriálu pěstování zákrsků a sloupovitých stromů na terase v nádobách. Stromkům se daří a čeká nás letní řez.

Vlky a výmladky

Připravil jsem pro Vás další díly seriálu o likvidaci a využití vlků. Podíváme se, jak pomocí vlků omlazovat a jak je likvidovat aniž by znovu obrostly.

Vysokokmeny

Připravuji pro Vás videa o péči o vysokokmennou jabloň a o jejím omlazení. 

Řez ořešáku

V mini-seriálu o řezu ořešáků Vás seznámím s termíny a technikami, včetně snížení koruny a zastavení růstu ořešáku.

Změna programu vyhrazena

Račte vstoupit a získejte všechny výhody členství na 30 dní ještě dnes

Články, videa, termíny, rady a tipy 

Vše, co potřebujete udělat v tuto dobu pro své ovocné stromy Vám předkládám formou srozumitelných článků doplněných o videa. Přidal jsem pár rad jak na to bez použití chemie, nějaké tipy na odrůdy a na výživové preparáty. Něco málo o ovocných keřích i vysokokmenech. Něco pro Vás s dětmi. Každý si přijde na své. 

20-minutová konzultace každý měsíc

Každý člen KLUBU může každý měsíc využít možnosti bezplatné konzultace v ranních nebo večerních hodinách. Konzultuji po telefonu, přes Whatsapp nebo pomocí Zoom, kde mohu názorně kreslit do fotek Vašich stromů. Zoom konzultace nahrávám a Vy si je pak můžete znovu přehrát nebo vzít s sebou přímo ke stromům.

Možnost sjednání návštěvy Vaší zahrady

Od letošního roku poskytuji služby hodinového sadaře už pouze svým dlouholetým zákazníkům, firmám, obcím a členům KLUBU. V tuto chvíli mám pro členy KLUBU připraveno ještě asi 20 volných termínů na letní řez a asi tak 30 termínů na posklizňové podzimní řezy. Termíny vypíšu v druhé polovině června.

Pár hodnocení od mých úžasných žáků 

KLUB na zkoušku na 30 dní.
A dárek k tomu. 

Pro nové zájemce o členství v KLUBU jsem připravil měsíc na zkoušku a ještě zajímavý uvítací dárek. 

Členský příspěvek 320 korun Vám na 30 dní otevře aktuální program klubu, tedy články a videa na aktuální měsíc. Na KLUBOVÉ nástěnce můžete rovnou vyplnit formulář pro termín bezplatné konzultace. Získáte i další výhody KLUBU, například možnost si objednat mé sadařské služby nebo se účastnit různých setkání, on-line i v sadech a alejích u řezu.

Jako dárek na uvítanou Vám zpřístupním všechny články a videa z celé sezóny, abyste si mohli připravit kalendář řezů pro Vaši zahradu na příští jaro. Nastudujete techniky, sestavíte kalendář a na příští sezónu už budete perfektně připraveni.

Celoroční bezplatný kurz na Facebook

přes 1000 sledujících má celoroční Kurz pro celou rodinu - Péče o ovocné stromy, kde průběžně a ve správných termínech informují fanoušky o důvodech a technikách jednotlivých řezů ovocných stromů a keřů. Jsou to základy, ale dobré základy.

Pokud nepotřebujete služby, které poskytuji členům KLUBU, sledujte bezplatný kurz na Facebook. I s těmi základy budou Vaše ovocné stromy ve skvělé kondici. A do KLUBU se můžete přidat kdykoliv později.