Váš přístup k semináři

Opravný řez aneb zanedbaná výchova ovocných stromků
28.2. od 21.00


Děkuji za Vás zájem o mé vzdělávací aktivity a potvrzuji Vaši registraci na seminář. Den před seminářem Vám e-mailem pošlu přístupové informace. Pro přístup k semináři můžete použít i toto tlačítko:


Přihlášení stromu na seminář

Pokud chcete do semináře přihlásit svůj strom, pošlete mi jeho fotky na e-mail karel.marousek@hodinovy-sadar.cz. Snažte se o kvalitní fotky ve velkém rozlišení, abych mohl stromy přibližovat a viděl detaily.

V případě tohoto semináře nebudu komentovat fotky podle pořadí ve kterém přišly, ale vyberu si nejvhodnější fotky k řešenému tématu - tedy čím více zanedbané mladé stromky máte, tím větší šance je mít v semináři.

V předmětu e-mailu uveďte STROM - SEMINÁŘ


Záznamy předchozích seminářů

Vřele Vám doporučuji přehrát si (alespoň úvodní části) zimních seminářů, a to zejména ZIMNÍ PÉČE O OVOCNÉ STROMY a rozhodně byste měli vidět KALENDÁŘ ŘEZU OVOCNÝCH STROMŮ.

Videa najdete na mém YouTube. A když už tam budete, dejte ODEBÍRAT a ZVONEČEK ať Vám žádné mé video v sezóně neuteče.


Dříve než vezmete do ruky nůžky a pilku

Pokud myslíte, že letošní rok je ten, kdy Vaše stromy dostanou konečně péči, kterou si zaslouží, doporučuji projít mým kurzem CELOSTNÍ PÉČE O OVOCNÉ STROMY. Je naplněný zajímavými a užitečnými informacemi o výživě, prevenci, ochraně, péči o kořenový systém či pravidly chytré výsadby. Zaměřuji se v něm i na faktory ovlivňující přirozené obranné mechanismy stromů. Pokud Vaše stromy potřebují opravný řez, tohle se jim hodí také - řez bude pro ně šok.