Vážím si Vašeho zájmu, děkuji a vítejte.

Vaše přihlášení k měsíčníku hodinového sadaře proběhlo úspěšně.


Vzhledem k Vašemu zájmu o mé vzdělávací aktivity Vám nabízím pár odkazů, které by Vás mohly zajímat. Prvním jsou poslední dvě verze newsletteru. Další díl už Vám přijde na e-mail.

Budu celou sezónu na svůj nový YouTube kanál nahrávat instruktážní videa. Doporučuji si takto doplňovat průběžné informace z newsletteru i těmi z YouTube. Zaškrteněte ODEBÍRAT a pak ještě ZVONEČEK, ať o všem víte včas.

Na stromy, stejně jako na lidi, působí řada bio-aktivních látek. Kromě základní výživy a minerálů můžeme stromům dodat například přírodní látky aktivující a podporující jejich přirozené obranné mechanismy. Žhavým témtem je v posledních letech také extrémní vliv mikro-světa v půdě pod stromem na zdraví a výnos. Tato a mnohá další zajímavá témata z výživy a podpory ovocných stromů řeším v kurzu Celostní péče o ovocné stromy za 390 korun. Vy dostanete komplexní trénink v "ovocné magii" a já svůj příspěvek na tvorbu.

Od 1.6. do 30.8. probíhá LETNÍ KLUB. 3 měsíce můžete být členem klubu, koukat mi pod ruce a radi se se mnou ve večerních seminářích. Letní řezy napříč ovocnými stromy, výživa, ochrana, odolnost stromů - to budou témata letního klubu.