Vážím si Vašeho zájmu, děkuji a vítejte.

Vaše přihlášení k měsíčníku hodinového sadaře proběhlo úspěšně.


Vzhledem k Vašemu zájmu o mé vzdělávací aktivity Vám nabízím pár odkazů, které by Vás mohly zajímat. Prvním je poslední verze newsletteru. Další díl už Vám přijde na e-mail.

Monilióza je problém většiny zahrad. Ale když provádíte prventivní opatření a víte, jak a kdy s ní bojovat, máte téměř vyhráno. Doporučuji si přečíst tento článek jestli máte merunky, višně nebo švestky:

Budu celou sezónu na svůj nový YouTube kanál nahrávat instruktážní videa. Doporučuji si takto doplňovat průběžné informace z newsletteru i těmi z YouTube. Zaškrteněte ODEBÍRAT a pak ještě ZVONEČEK, ať o všem víte včas.

Na stromy, stejně jako na lidi, působí řada bio-aktivních látek. Kromě základní výživy a minerálů můžeme stromům dodat například přírodní látky aktivující a podporující jejich přirozené obranné mechanismy. Žhavým témtem je v posledních letech také extrémní vliv mikro-světa v půdě pod stromem na zdraví a výnos. Tato a mnohá další zajímavá témata z výživy a podpory ovocných stromů řeším v kurzu Celostní péče o ovocné stromy za 390 korun. Vy dostanete komplexní trénink v "ovocné magii" a já svůj příspěvek na tvorbu.